Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svatá Ludmila

svata ludmila

Karlovské místo

karlovarske misto

Interaktivní mapa

Mapa

Aktuální stavy toků

24.8.2017 02:10

Aktuální výška:

153 cm

24.8.2017 02:20

Aktuální výška:

39 cm

24.8.2017 02:20

Aktuální výška:

74 cm

24.8.2017 02:00

Aktuální výška:

42 cm

24.8.2017 02:00

Aktuální výška:

44 cm

26.11.2016 07:00

Aktuální výška:

31 cm

Aktuální stavy hladiny v okolí
LG Zbečnonormální
LG Beroun Lnormální
LG Beroun Bnormální
LG Loděnicenormální
LG Srbskonormální
LG VD Černošicenormální

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Navigace

Obsah

 

Organizační struktura


Organizační struktura úřadu

Činnost úřadu  obce je zajišťována prostřednictvím agendy starosty obce, kterému jsou podřízeni:
 

Zaměstnanci obce zařazení do :

a) "Obecního úřadu" 

b) "Ostatní zaměstnanci"

 

Zastupitelstvo

Obec má zastupitelstvo zvolené v řádných volbách v říjnu roku 2014:
seznam zastupitelů:
 

 

 

Ing. Martin Hrdlička

nezávislý na kandidátce Sdružení TETÍN 2010

Martin Novák

nezávislý na kandidátce Sdružení TETÍN 2010

Ing. Michal Hejna

nezávislý na kandidátce Sdružení TETÍN 2010

Stanislava L. Syrovátková

nezávislá na kandidátce Starostové a nezávislí

Libor Burian

nezávislý na kandidátce Sdružení TETÍN 2010

Ivan Smetana

nezávislý na kandidátce Tetíňáci pro Tetín

Josef Nosek

nezávislý na kandidátce Starostové a nezávislí

Nataša Závorová

nezávislá na kandidátce Tetíňáci pro Tetín

MTCP Ondřej Hrdlička

nezávislý na kandidátce ODS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starosta obce : Ing. Martin Hrdlička

místostarosta : Martin Novák

 

 

 

Složení výborů

 

Výbory nezbytné pro fungování obce - zřízené dle zákona č. 128/2000 Sb. o obcích.

 

Finanční výbor:

Předseda: Ing. Ondřej Hrdlička

členové:

Ing. Martin Krtek

Ing. Ivana Fleischmanová


 

Kontrolní výbor:

Předseda: Ivan Smetana

členové:  

Stanislava Ludmila Syrovátková

Jiří Pinkas 

 

 

 

Ostatní výbory

 

Školský výbor :

Předseda : Ing. Michal Hejna

členové :  

Martin Koryčanský

Josef Nosek ml.

 

Kulturně sportovní výbor :

Předseda : Libor Burian

členové :  

MgA. Zdeněk Páleníček 

Hana Rajmanová

Nataša Závorová

 

Vnější vztahy :

Předseda : Matthew V. Duras

členové :  

Vojtěch Hrdlička

Ing. Zuzana Matějíčková

Martin Loduha

 

Investiční rozvoj :

Předseda : Ing. Martin Machulka

 členové :

 Ing. Ondřej Hrdlička

Vratislav Pšenička